ORTAKLAR

MAKRO CONSULT

MAKRO Danışmanlık, uluslararası bir danışmanlık şirketi olarak 1984’te kurulmuştur. İş geliştirme, tanıtım, yeni ve teknoloji merkezli yatırımların geliştirilmesi ve yürütülmesi, ortak girişim ve birleşmeler, yeni işletmelerin kuruluşu, iş modeli ve planlama, finansal yönetim ve girişimcilik konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmakta olup, ayrıca inşaat ve turizm sektörlerine özel iş geliştirme konusu ile ilgilenmektedir.

İmalat, inşaat ve turizm sektörleri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren ve özellikle az gelişmiş bölgelerdeki KOBİ’lere yönetim geliştirme ve danışmalık konularında hizmet sağlamak MAKRO’nun uzmanlık alanlarından birisidir. KOBİ’ilere sunulan hizmetler onların; büyüme, uluslararasılaşma ve küresel rekabet konularındaki ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde özel olarak tasarlanmaktadır.

Web Sitesi: http://www.makroconsult.com.tr

Login Form

E- Learning Platform

Supported by the DI-XL project related with the dissemination and exploitation of LLP results through libraries

 Contact

  1 Patroclou & Paradisou Str.,

  GR-151 25 Maroussi, Athens, Greece

  Tel.: +30 210 6822606 Fax: +30 210 6894576

  Internet: www.action.gr  E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.