ORTAKLAR

LETONYA TİCARET VE SANAYİ ODASI

Letonya Ticaret ve Sanayi Odası (LCCI) farklı sektörlerde Letonya şirketlerini birleştiren gönüllü bir sivil toplum kuruluşudur. LCCI, Letonya işletmelerinin ekonomik çıkarlarını temsil etme ve onlar için uygun iş ortamınının oluşmasını desteklemenin yanı sıra  iş promosyon hizmetleri sunmaktadır. Oda, merkezî hükûmet kurumları ve yerel yönetimlerle sürekli diyalog içerisinde olup,  ticari mevzuat için öneriler geliştirmeyle yakından ilgilenmektedir.

LCCI Letonya’da 1000'den fazla aktif işletme ve 40 sanayi dernek üyeye sahiptir.

LCCI eğitim merkezi VET personeli dahil olmak üzere KOBİ yöneticilerine kurslar, seminerler ve atölye çalışmaları şeklinde bilgi desteği ve eğitim sağlamaktadır.

2005-2010 döneminde LCCI; girişimcilerin, VET personelinin ve KOBİ yöneticilerinin hareketliliği ile kapsamında ve  mentorluk, eğitim, kültürlerarası iletişim, farklı kültürlerden insanlara karşı toleransa ilişkin 30’un üzerinde uluslararası projede yer almıştır.

Web Sitesi: http://www.chamber.lv

Login Form

E- Learning Platform

Supported by the DI-XL project related with the dissemination and exploitation of LLP results through libraries

 Contact

  1 Patroclou & Paradisou Str.,

  GR-151 25 Maroussi, Athens, Greece

  Tel.: +30 210 6822606 Fax: +30 210 6894576

  Internet: www.action.gr  E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.